تایپ گفتاری (تبدیل گفتار به نوشتار)

تایپ درست و سریع مهارتی است که همیشه به آن نیاز داریم؛ اما انجام این کار برای همۀ ما راحت نیست. با نرم‌افزار تبدیل صدا به متن «ویراتایپ» می‌توانید در تمام نرم‌افزارهای ویندوز که قابلیت تایپ داشته باشند و حتی نرم‌افزارهای اداری (بدون نیاز به اینترنت) تایپ کنید. کافی است برنامۀ تبدیل گفتار به نوشتار ما را دانلود و نصب کنید. هرجا که نیاز به نوشتن دارید، با یک میکروفون باکیفیت تایپ گفتاری را شروع کنید.

تایپ گفتاری (تبدیل گفتار به نوشتار)

ویژگی‌های نرم‌افزار تبدیل صوت به متن

سرعت بسیار زیاد

گذاشتن نشانه‌های نگارشی به‌صورت هوشمند

قابل‌استفاده در تمام محیط‍‌های نوشتاری

استفاده از هوش مصنوعی

نرم‌افزار تبدیل گفتار به متن ما با استفاده از به‌روزترین الگوریتم‌های هوش مصنوعی ساخته شده است؛ بنابراین می‌تواند گفته‌های شما را به‌راحتی و با دقت زیاد به متن تبدیل کند.

با استفاده از ویراتایپ، سریع‌تر از تایپ ده‌انگشتی متن‌های خود را بنویسید. با داشتن نسخۀ آفلاین برنامۀ تایپ متن ما، حتی بدون اتصال به اینترنت هم سریع تایپ کنید.

سرعت در نوشتن

در وب‌سایت به همه چیز دسترسی دارید

اگر از تبدیل گفتار به متن ما استفاده کردید، ابزار ویراستاری ویراویراست نیز به ویرایش متن شما کمک می‌کند. این نرم‌افزار به دو صورت آنلاین و افزونۀ ورد قابل‌استفاده است. همچنین با داشتن دو محصول دیگر ما می‌توانید فایل‌های صوتی و فیلم و همچنین فایل‌های PDF، JPEG و ... را با سرعت زیاد به نوشتار تبدیل کنید.

برای استفاده از محصولات اینجا کلیک کنید

پرسش‌های رایج