پشتیبان ویراویراست

نیاز به راهنمایی دارید؟

نیاز به راهنمایی دارید؟
با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرید:

071-36132838

09981851286

ویراستاری

ویرایش نه‌تنها متن را جذاب‌تر می‌کند، بلکه مفهوم را ساده‌تر و دقیق‌تر به مخاطب انتقال می‌دهد. با ویراستار آنلاین متن فارسیِ ما، به‌راحتی نوشته‌هایتان را ویرایش کنید. برای ویرایش در ورد نیز می‌توانید افزونه را نصب کرده و فقط با چند کلیک متن‌هایتان را ویراسته کنید.

ویراستاری

ویژگی‌های ویراویراست

نصب رایگان

قابل‌استفاده در نسخه‌های ورد 2013 تا 2022

غلط‌یابی املایی

اصلاح نیم‌فاصله

گذاشتن علائم نگارشی

پیشنهاد معنایی

ویرایش آنلاین

استفاده از هوش مصنوعی

ویراویراست با استفاده از فناوری هوش مصنوعی و دانش زبان‌شناسی ساخته شده و با داشتن چندین میلیون داده، زبان فارسی را به‌خوبی یاد گرفته است. این نرم‌افزار در املا و نگارش و ویرایشِ انواع متن‌های فارسی مثل مقاله، پایان‌نامه، ترجمه و کتاب به فارسی‌زبانان کمک می‌کند.

همۀ ما ناخواسته با غلط‌های املایی و تایپی و اشتباه در گذاشتن نیم‌فاصله‌ها روبه‌رو می‌شویم. ویراویراست با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند، در کسری از ثانیه، تمام این غلط‌ها را تشخیص می‌دهد و در سریع‌ترین زمان ممکن، نوشتار درست آن‌ها را پیشنهاد می‌کند.

غلط‌یابی املایی و اصلاح نیم‌فاصله

پیشنهاد معنایی

چالش دیگری که ممکن است هنگام نوشتن با آن برخورد کنیم، سردرگمی بین استفاده از دو واژۀ هم‌آواست؛ مانند منصوب و منسوب. نرم‌افزار ویرایشگر ویراویراست بر اساس معنای جمله به شما کمک می‌کند که شکل درست را انتخاب کنید.

با داشتن دو محصول دیگر ما می‌توانید علاوه بر ویراستاری متن‌های خود، فایل‌های صوتی و فیلم و همچنین فایل‌های PDF، JPEG و ... را با سرعت زیاد به نوشتار تبدیل کنید. نرم‌افزارهای OCR و ویراتایپ ما این کار را به‌سادگی و با دقت زیاد انجام می‌دهد. برای استفاده از این محصولات اینجا کلیک کنید.

در وب‌سایت به همه چیز دسترسی دارید

برای استفاده از محصولات اینجا کلیک کنید

پرسش‌های رایج

ویراویراست چیست و چه کمکی به شما می‌کند؟
ویراویراست یک نرم‌افزار ویراستاری متن است. این نرم‌افزار که بر پایۀ هوش مصنوعی ساخته شده است، نوشتۀ شما را ازنظر غلط املایی، رعایت فاصله و نیم‌فاصله، گذاشتن نشانه‌های نگارشی و بعضی غلط‌های معنایی ویرایش می‌کند.
چطور می‌توانید از این نرم‌افزار استفاده کنید؟
ویراویراست به دو صورت آنلاین و افزونۀ ورد در دسترس است. برای استفاده از نسخۀ آنلاین، روی دکمۀ «ویرایش آنلاین» کلیک کنید. افزونۀ ورد را نیز می‌توانید با کلیک روی دکمۀ «دانلود افزونۀ ورد» روی رایانۀ خود نصب کنید.
اگر پرسش بیشتری دارید، چطور می‌توانید با ما در ارتباط باشید؟
برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با ما، در ساعت‌های 9 تا 17 با شمارۀ 02191031869 تماس بگیرید یا در گفت‌وگوی آنلاین سایت برای ما پیام بگذارید.