تبدیل فایل صوتی و تصویری به نوشتار

شما می‌توانید به‌راحتی فایل‌های صوتی و ویدئویی خود را در نرم‌افزار تبدیل فایل صوتی به نوشتار آنلاینِ ما بارگذاری کنید، سپس در کمتر از چند دقیقه متن مربوط به آن‌ها را تحویل بگیرید. توجه داشته باشید که ممکن است در فایل به‌دست‌آمده، اشتباه نوشتاری وجود داشته باشد؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم متن خود را در ویراویراست ویرایش کنید.

تبدیل فایل صوتی و تصویری به نوشتار

ویژگی‌های نرم‌افزار

سرعت بسیار زیاد

گذاشتن نشانه‌های نگارشی به‌صورت هوشمند

استفاده از هوش مصنوعی

نرم‌افزار تبدیل فایل صوتی به متن ما با استفاده از به‌روزترین الگوریتم‌های هوش مصنوعی ساخته شده است؛ بنابراین می‌تواند فایل‌های صوتی و فیلم‌های شما را به‌راحتی و با دقت زیاد به متن تبدیل کند.

نرم‌افزار تبدیل فایل صدا به نوشتار ما در سرعتِ تبدیل، عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد. مثلاً برای تبدیل فایل‌های یک‌ساعته حدوداً 8 تا 10 دقیقه زمان لازم است.

صرفه‌جویی در زمان

در وب‌سایت به همه چیز دسترسی دارید

اگر از تبدیل فایل صوتی به متن ما استفاده کردید، ابزار ویراستاری ویراویراست نیز به ویرایش متن شما کمک می‌کند. این نرم‌افزار به دو صورت آنلاین و افزونۀ ورد قابل‌استفاده است. همچنین فایل‌های PDF، JPEG و ... خود را با نرم‌افزار OCR ما به نوشته تبدیل کنید. برای تایپ گفتاری هم‌زمان نیز می‌توانید از ویراتایپ استفاده کنید.

برای استفاده از محصولات اینجا کلیک کنید

پرسش‌های رایج

چطور می‌توانید از این نرم‌افزار استفاده کنید؟
برای استفاده از تبدیل فایل صوتی/ تصویری به نوشتار اینجا کلیک کنید و فایل خود را بارگذاری کنید. یا این فایل را نصب کنید و روی رایانه‌تان اجرا کنید.
تبدیل فایل صوتی/ تصویری به نوشتارچیست و چه کمکی به شما می‌کند؟
این نرم‌افزار صدای موجود در فایل صوتی یا ویدئویی شما را در هر فرمتی که باشد، به نوشتار تبدیل می‌کند.
اگر پرسش بیشتری دارید، چطور می‌توانید با ما در ارتباط باشید؟
برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با ما، در ساعت‌های 9 تا 16 با شمارۀ 09020025029 تماس بگیرید یا پیامتان را به واتساپ همین شماره بفرستید تا در نخستین فرصت پاسخ‌گوی شما باشیم.